Najlepsze hotele

Hotel na prywatnej wyspie – Seszele

Seszele to kierunek, który urzeka swoim bajecznym krajobrazem. Malownicze plaże, turkusowa woda Oceanu Indyjskiego oraz bujna, egzotyczna roślinność to zaledwie mała część tego co Seszele są nam w stanie zaoferować. W skład Republiki Seszeli wchodzi 115 wysp rozłożonych na powierzchni ponad 400 km2 oceanu. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić Państwu jedną z nich, prywatną wyspę Fregate Island, która jest częścią wysp Seszeli. Wyspa jest w niemal nienaruszonym stanie i nieodmiennie od lat zachwyca swoją niezwykłą naturą.

Hotel Fregate Island Private

Znajduje się na niej tylko jeden hotel – Hotel Fregate Island Private. Zadbano by budynki wchodzące w skład kompleksu hotelowego wtapiały się w krajobraz wyspy. Pozwala to skupić uwagę przede wszystkim na walorach samej wyspy i oddać się błogim chwilom zapomnienia w otoczeniu natury.

Jakość świadczonych przez hotel usług jest na najwyższy światowym poziomie. Ze względu na to gośćmi tegoż hotelu często bywają osobistości ze świata hollywoodzkiego showbiznesu, dla których komfort oraz prywatność są niezwykle ważne.

Hotel oferuje zakwaterowanie w położonych kaskadowo willach, z których rozpościera się widok na Ocean Indyjski. Ponadto każda willa posiada taras słoneczny z dużym basenem oraz jacuzzi. Również oferta kulinarna hotelu jest nie mniej imponująca. Wykorzystywane do przygotowania posiłków owoce, warzywa czy zioła pochodzą z własnych plantacji i to właśnie one są kluczowym elementem wyjątkowości smaku serwowanych dań.

Ten hotel polecamy każdemu, kto ceni sobie komfort i najwyższą jakość usług. To czysta kwintesencja luksusu, na którą warto sobie pozwolić. Swoje miejsce odnajdą tu zarówno osoby pragnące odpocząć na łonie natury, jak i osoby szukające bardziej wyjątkowych atrakcji.